Штукатурка Knauf

Інтернет-магазин «БудПланета» пропонує широкий асортимент якісних декоративних штукатурок Knauf.

Штукатурка і шпаклівка – це досить специфічні будівельні суміші, які дозволяють вирівнювати та облицьовувати зовнішні та внутрішні стіни та стелі. Ось тільки якщо штукатурка Knauf призначена для виправлення відносно великих дефектів і укладання безпосередньо на бетонну, цегляну або дерев’яну основу, шпаклівка застосовується тільки для усунення малих тріщин, подряпин або вибоїн. Найважливішою і, мабуть, єдиною істотною відмінністю між двома варіантами сумішей є розмірність зерна наповнювача. У штукатурки зернистість велика, завдяки чому оброблена поверхня зовні відрізняється більшою грубістю.

Що забезпечують ці відмінності практично:

  1. Ціна штукатурки КНАУФ, використаної для обробки однакової за розміром поверхні, буде значно нижчою, ніж, якщо цю ж роботу виконувати шпаклівкою;
  2. Шпаклівку слід наносити найтоншим шаром – до 5 мм, тоді як штукатурку кладуть шаром до 5 см;
  3. Штукатурка здатна створити більш міцний і зносостійкий шар, рахунок великозернистого наповнювача.

Які бувають штукатурки Knauf?

Насамперед штукатурні суміші Knauf відрізняються за типом базового варіанта сполучного компонента.

  1. Цементна або цементно-піщана штукатурка, що базується на пісочній основі з додаванням пластифікатора. Цей тип покриття наноситься як стартовий шар, що дозволяє на початковому рівні вирівняти стіни або полиць. Крім того, він використовується для обробки зовнішніх стін у приміщеннях з підвищеною вологістю. Даний тип штукатурної суміші потребує фінішного доведення за допомогою шпаклівки або в подальшому покритті у вигляді інших оздоблювальних будматеріалів (гіпсокартон).
  2. Вапняна або цементно-вапняна штукатурка, завдяки специфічним добавкам має високу пластичність і при цьому вона дуже проста у використанні. Вона також вимагає фінішного доведення, але застосовується виключно для внутрішніх робіт. Гіпсова штукатурна суміш Knauf може бути нанесена вручну або за допомогою машинного способу. Вона вимагає додаткового вирівнювання та може виконувати роль основи під наступні супертонкі декоративно-оздоблювальні матеріали. Компанія Knauf представляє цілу лінійку штукатурок різного напрямку, включаючи:
  • Початкову гіпсову штукатурку,
  • Універсальну,
  • Штукатурну суміш для затирання швів між гіпсокатонними листами.

Сфера застосування штукатурки Knauf

Продукція цієї марки на практиці служить для декоративного оздоблення відносно рівних мінеральних основ, що не руйнуються, включаючи гіпсокартон, бетонні основи різного типу, теплоізоляційні системи, штукатурні шари різного варіанту нанесення та ін. Призначається для зовнішніх і внутрішніх робіт. Ця штукатурка дозволяє отримати акуратну зернисту фактуру, що відрізняється елегантною шорсткістю. Завдяки високому ступеню зчеплення, продукція ідеально підходить для професійного нанесення на фасадну частину при монтажі теплоізоляційних систем. Декоративна штукатурна суміш має фактуру, що акуратно виявляється, і тонується в більш ніж сотню відтінків.

Властивості сумішей Knauf

  • Висока міра паропроникності;
  • Вологостійкість;
  • Відносна еластичність;
  • Стійкість перед механічними ушкодженнями;
  • Морозо- та водостійкість;
  • Практичність та простота виконання робіт;
  • Екобезпека.

Особливості штукатурки Knauf

  • Різний розмір частинок суміші, завдяки чому вона може використовуватись у різних сферах будівельних робіт;
  • Ступінь адгезійного захисту після повного затвердіння: від 0.3 МПа;
  • Термін утворення плівкового шару – трохи більше 10-15 хвилин;
  • Температура нанесення в межах: +5-25 0 С;
  • Використовувати упаковану суміш слід пізніше, як за 1,5 року з виробництва (не зберігати при мінусової температурі);
  • Придбання водостійких властивостей: щонайменше через 1 добу;
  • Економічне витрачання суміші на підставі;
  • Максимально допустима атмосферна вологість 80%.

Рекомендації

Крім тієї інформації, яку ми виклали вище про суміші цього виробника при обробці поверхонь за допомогою штукатурних сумішей Knauf, слід дотримуватись відповідної нормативної документації на виконання оздоблювальних робіт.

Якщо штукатурка наноситься при зовнішніх роботах, слід дотримуватися правила, при якому штукатурку поверхня з небезпекою сильного прогрівання не обробляється тільки штукатурним шаром інакше, без захисту, він швидко втратить зовнішній вигляд і потріскається.

Свіжий штукатурний шар протягом 10-24 годин потрібно захищати від дощу, надмірного пересихання та мінусових температур, для чого будівельні риштування потрібно прикрити спеціальною плівкою. Якщо матеріал буде використаний у невстановлених інструкцією умовах, то потрібно провести тестування продукту самостійно або звернутись із цим питанням безпосередньо до виробника.