Єврорубероїд

Перед тим як придбати такий матеріал, як руберойд , варто детально ознайомитись з його характеристиками. Тим, хто вперше стикається з ремонтом або будівництвом, буде корисно дізнатися, що руберойд – це бітумно-полімерний рулонний матеріал, просочений специфічним складом в’язким з двох сторін. На його поверхню нерідко наноситься дрібнозерниста посипка для захисту від впливу ультрафіолету або легкоплавка плівка, яка застосовується для запобігання склеюванню шарів матеріалу між собою, доки матеріал згорнуть у рулоні.

Будинок без даху – не будинок, адже покрівля є невід’ємною частиною будь-якої будівлі, яка ототожнює її надійність та довговічність. Крім того якісний дах – запорука безпеки приміщення від будь-якої негоди. Тому при виборі покрівельних матеріалів так важливо ретельно підбирати їх не лише за необхідними характеристиками, а й за якістю.

Види сучасних покрівельних матеріалів

Сучасний будівельний ринок здатний запропонувати безліч матеріалів для будівництва дахів. Найчастіше серед них використовують:

 • бітумну черепицю
 • профнастил
 • полімерну або керамічну черепицю
 • металочерепицю
 • хвилястий листовий матеріал (шифер)
 • гідроізоляційний рулонний матеріал
 • Руберойд , бікроеласт

Вибір матеріалу для покриття покрівлі, будь то ремонт або будівництво нової конструкції, повністю залежить від потреб та особливостей будівництва. При цьому потрібно пам’ятати, що якісне планування та монтаж покрівлі є запорукою успіху під час будівництва будь-якого типу покрівлі.

Вибір покрівельного матеріалу

Коли виникає питання, який матеріал вибрати для ремонту або будівництва даху, то максимально точної або однозначної відповіді просто немає. Однак багато досвідчених будівельників обирають такий матеріал як євроруберойд . Свій вибір вони аргументують тим, що ціна на нього відносно низька, а якість при цьому залишається високою, що дозволяє зробити такий дах, який здатний витримати будь-яку негоду!

Зазначимо, безперечні переваги матеріалу:

 • структура матеріалу не дає йому деформуватися під впливом негоди чи певного фізичного впливу;
 • здатність зберігати еластичність та первинні властивості, при різному спектрі температур;
 • здатність довго виконувати свої функції (обіцяний виробником термін служби, як правило, не нижче 10-15 років);
 • має відмінну якість зчеплення з різними матеріалами (дерево, метал, цеглу, бетон, камінь та ін.);
 • матеріал товщий і щільніший за звичайний руберойд в кілька разів, а це сильно знижує кількість шарів під час укладання;
 • завдяки своїм якостям матеріал монтується швидше та простіше, завдяки чому в кінцевому підсумку він більш економічний в обслуговуванні.

Чому руберойд як покрівельний матеріал кращий?

Укладання цього матеріалу є менш трудомістким, ніж це можна сказати про інші варіанти для покрівлі. Крім того, його укладання має ряд переваг:

 1. Матеріал має основу, що не гниє, завдяки чому значно підвищується термін його експлуатації в кілька разів.
 2. Матеріал має схильність до наплавлення, тобто. перекрити дах можна в два і більше шарів. Це значно зменшує витрату матеріалу та знижує навантаження на крокви під час виконання покрівельних робіт.

Модифікатори у складі покрівельних матеріалів

Виробники зазвичай використовують два типи модифікаторів для покрівельних матеріалів:

 • атактичний поліпропілен (основа схожа за фактурою та характеристиками з пластиком),
 • стирол-бутадієн-стирол (штучний каучук).

Штучний каучук має значну еластичність, завдяки чому матеріал у готовому вигляді набуває практично гумових властивостей. Проте пластикова основа має свою перевагу. Незважаючи на те, що не відрізняється настільки сильною гнучкістю, вона дозволяє матеріалу значно підвищувати теплостійкість, а це іноді набагато важливіше.

Виходячи з особливостей матеріалу, варто вибирати євроруберойд на поліпропілені для теплого клімату, а для холодніших умов більше підходить штучний каучук.

Крім того, варто відзначити, що кількість доданого модифікатора безпосередньо впливає на якість кінцевого продукту. Однак це досить дорога добавка, велика кількість якої впливає на ціну матеріалу.

Вартість руберойду може сильно відрізнятись залежно від якості, модифікатора основи, товщини, виробника та ін. Наш магазин завдяки прямим договірним відносинам з виробниками ероруберойду може запропонувати цілком конкурентну вигідну ціну. У «БудПланеті» Ви можете купити покрівельні матеріали та все необхідне для ремонту та будівництва, швидко та просто, в режимі онлайн.

Здійснюючи покупку в нашому сайті, можете бути впевнені, що Ви обов’язково повернетеся ще!