Штукатурна сітка

У будівництві використовують штукатурку з давніх-давен. Але останнім часом завдяки модернізації технологій процедура нанесення штукатурки стала більш ефективною та раціональною. А штукатурна сітка виступає чудовим допоміжним засобом, який підвищує якість оздоблювальних робіт.

Штукатурні роботи є обов’язковими в процесі будівництва. Застосування нових практичних допоміжних матеріалів при згладжуванні нерівностей на будь-яких поверхнях дало відмінну якість оздоблювальних робіт. Звичну дранку замінила штукатурна сітка (Київ), ціна та різні технічні властивості дозволяють використовувати її не тільки для обробки стін та стель.

Для того, щоб підвищити міцність і довговічність оштукатуреної поверхні, потрібно обов’язково армуючий матеріал купити. Сітка штукатурна (Київ) у застосуванні проста і довговічна, не вимагає особливого спеціального обладнання, екологічно безпечна у всіх приміщеннях, при зовнішніх та внутрішніх роботах, при грубих роботах та при заливанні бетону. Використання сітки призводить до значної економії сил та матеріальних витрат при будівництві.

Особливості монтажу сітки штукатурної

Головне завдання такого будівельного матеріалу як штукатурна сітка – не лише утримати шар нанесеної штукатурки, але також запобігти його розтріскуванню та осипанню, адже, як відомо, для армованої поверхні характерний більш високий рівень адгезії, порівняно з абсолютно голою стіною. Крім того, ймовірність зниження якості покриття без сітки прямо пропорційно товщині шару нанесеної штукатурки, тобто чим товстіший шар штукатурки на поверхню, на якій немає сітки, тим більша ймовірність, що поверхня почне розтріскуватися і обсипатися.

Багато хто вважає, що однієї сітки достатньо. Але, на жаль, вони помиляються. Крім сітки та якісного розчину, робоча поверхня повинна бути ретельно очищена та покрита ґрунтовкою. Тільки тоді можна розпочинати основну роботу. Сітка тільки запобігає процесам розтріскування та обсипання нанесеної штукатурки.

Види

Фахівці виділяють кілька видів армуючої сітки. Їх виготовляють із таких матеріалів:

  • Скловолокно;
  •  Пластик;
  • Метал.

Пластикова сітка (або, як її називають, малярська) підходить для штукатурки, до складу якої не входить цемент, оскільки лужні речовини негативно впливають на пластику, вони роз’їдають його. Цей вид сітки застосовується для фінішного оздоблення.

Скловолоконну або сітку, яка просочена спеціальним розчином, необхідно застосовувати в тому випадку, якщо штукатурний шар не перевищує позначки 2 см.

Металева сітка використовується у разі наявності нерівної поверхні або перепадів, що перевищують 4 см. Після того, як штукатурка висохла, якщо був нанесений товстий шар матеріалу, вона може здутися. У цьому випадку навіть ґрунтовка не може змінити ситуацію. Один єдиний вихід – армування поверхні за допомогою штукатурної сітки. Метал відмінно взаємодіє як з цементними, а й із глиняними составами.

Кріплення штукатурної сітки

Процедура монтажу сітки вимагає використання дюбель-цвяхів, діаметр капелюшків яких дорівнює 6 мм. Сітки необхідно обрізати за висотою приміщення. Після чого зафіксувати її на потрібній поверхні за допомогою дюбель-цвяхів. Головне, щоб сітка щільно прилягала до поверхні.