Стяжка для підлоги

Стяжка для підлоги – це цементно-піщана основа покриття для підлоги. Вона потрібна в будь-якому приміщенні. Стяжка для підлоги вирівнює. Вона нормує теплообмін. Вона є міцною основою для активної експлуатації підлоги.

Стяжка для підлоги: питання вибору та якості

Запорукою успішного фінішу завжди є правильний та продуманий старт. Якщо ви вже збудували будинок, заклали всі труби та комунікації, і переходите до етапу облагородження серцевини споруди, вам варто подумати про стяжку. Цей початок почав для майбутньої красивої статі. А іноді й сама підлога, якщо йдеться про гараж або невелике підсобне приміщення. Що таке стяжка для підлоги і чому так важливо правильно її облаштувати?

Розрізняють два види стяжок:

  1. Збірна суха стяжка для підлоги. Вона хороша тим, що не вимагає просушування та тривалого вичікування перед укладенням підлогового покриття. Облагоджувати підлогу можна вже наступної доби. Але така стяжка боїться вологи. Тому слід під підлогове покриття покласти паровлагоізоляційний шар.
  2. Монолітне стягування для підлоги. Цей вид потрібен у тих випадках, коли в приміщенні дуже важлива гідро та теплоізоляція.

На окрему увагу заслуговує гіпсова (андигритна) стяжка. Вона гарна, але вибаглива. Таку стяжку можна робити лише у сухих приміщеннях. Якщо гіпсова стяжка для підлоги висохне у приміщенні, де надлишок вологи, вона самозруйнується. Але перевагою такого типу є відсутність усадки, що дає змогу укладати стяжку без деформаційних швів.

Яку стяжку для підлоги вибрати – питання непросте і вимагає хоча б базових знань та розуміння переваг та недоліків кожного типу, а також умов, у яких їх варто укладати. Наприклад, для санвузла потрібно обов’язково купувати вологостійку стяжку. Також її можна самостійно зробити, змішуючи цемент та пісок з відповідною кількістю води. Розчин повинен вийти пластичним.

Щоб поверхня в результаті вийшла максимально рівною, слід виставляти маяки лише на рівні необхідної висоти. Після того, як ви розрівняєте поверхню по напрямних, маяки слід забрати, і порожнечі також заповнити розчином. Якщо йдеться про стяжку для підлоги на другому поверсі – подумайте про можливість використовувати спеціальний пристрій для перемішування розчину та подачі його на висоту.

Для того щоб стяжка служила довго і надійно, мало просто купити стяжку для підлоги. Київ пропонує багато торгових точок із таким товаром і від вибору може закрутитися голова. Для успішного результату потрібно грамотно підібрати якісний матеріал, і знайти майстрів, які працюватимуть із укладанням стяжки за всіма необхідними технологіями. Якщо вас цікавить така покупка як стяжка для підлоги, ціна на цей товар найвигідніша в Інтернет-магазині «Будпланета». Зверніться до наших менеджерів – і ми надамо вам найвищий сервіс та найкращі будівельні матеріали.

Якісна стяжка вигідніша!

Незважаючи на те, що стяжка для підлоги – це відносно доступний будівельний матеріал і купити його можна в будь-якому будівельному магазині, проте процес укладання та монтажу всієї конструкції таких підлог може «влетіти в копієчку». Щоб такого не трапилося важливо стежити за якістю вибраного продукту, який забезпечить ідеальне вирівнювання всієї поверхні під покриття або при влаштуванні підлоги з підігрівом.

Фахівці рекомендують продукцію таких виробників як:

– стяжка для підлоги МОМЕНТ,

– стяжка для підлоги Бауміт,

– стяжка для підлоги Полімін,

– Стяжка для підлоги Арістан .

Якісна самовирівнююча наливна підлога зазначених виробників є багатокомпонентною полімерною сумішшю, що володіє певними перевагами:

  1. Суміші не включають до складу будь-які агресивні хімічні добавки;
  2. Готові суміші забезпечують можливість швидко та якісно виконувати роботи навіть без наявності значного досвіду роботи з ними;
  3. Продукція має високі показники пожежної безпеки;
  4. Суміші мають гарну адгезію до будь-яких підстав, завдяки чому не залишають швів або стиків;
  5. Суміші у сухому вигляді досить довговічні (зберігають зовнішній вигляд 35-40 років);
  6. Стяжка після повного висихання забезпечує високий рівень стійкості до вологи, що дозволяє використовувати її для будь-якого типу приміщень;
  7. Прибирання підлоги згодом не потребує особливих зусиль;
  8. Якість та колір покриття зберігається протягом усього терміну служби.