Наливна підлога

Особливості та типи наливної підлоги

Що таке наливна підлога і чому останнім часом вона користується такою популярністю? Наливна підлога – це своєрідне стягування, покриття. Але, на відміну від звичайної стяжки, наливну підлогу роблять із сумішей, що самовирівнюються, тому в результаті поверхня виходить ідеально рівною і без швів, до того ж витримує великі навантаження і служить дуже довго. Наливна підлога може бути як основою для подальшого облагородження підлоги лінолеумом, ламінатом і т.д., так і остаточним покриттям.

Щоб купити наливні підлоги, Київ досить багатий на асортимент і різні цінові пропозиції. Але все ж таки не варто поспішати. Краще спочатку добре подумати і визначитися, який саме тип наливної підлоги вам потрібен.

Найміцніший вид наливної підлоги – поліуретанові.

Поліуретанові підлоги найчастіше укладають у складах та промислових приміщеннях. Ще одна перевага даного типу – хороша стійкість до перепадів температури та дивовижна еластичність. Завдяки здатності протистояти вібраціям, поліуретанова підлога також є чудовим покриттям для парковок.

У закладах, де використовують хімічні речовини, а також у лікарнях, магазинах та готелях прийнято укладати епоксидну наливну підлогу. Він не настільки добре еластичний, як поліуретановий, але добре протистоїть впливу хімічних речовин.

Незамінна наливна підлога в умовах занизьких температур. Наприклад, на складах, де зберігаються харчові продукти. Або у приміщеннях, де немає обігріву. У таких випадках рекомендується метилметакрилатна підлога. Він не страждає від низьких температур, оскільки його виготовляють із акрилових смол. Ще одна перевага цього – високі санітарно-гігієнічні характеристики.

Нарешті, існує і такий тип, як цементовмісний. Наливна підлога із пластифікаторами на підставі цементу ідеально підходить для умов, коли необхідно вирівняти поверхню. За допомогою цієї технології можна виправити вади від 2 мм до 20 см. Такий тип наливної підлоги не використовують як фінішне покриття. Його слід ушляхетнити лінолеумом, паркетом, ламінатом і так далі.

Якщо ви вирішили використати у своєму приміщенні технологію наливної підлоги (Київ), ціна на цей продукт здивує вас різноманітністю. У кожній торговій точці ви знайдете наливні підлоги за різною вартістю. Не витрачайте зайвого часу та замовте наливні підлоги в Інтернет-магазині «Стройпланета». У нас найвигідніші ціни та найвища якість. Ми знаємо товар, який пропонуємо, тому зможемо допомогти вам порадою та забезпечити повноцінну консультацію щодо покупки.