Фарба водоемульсійна

Водоемульсійна фарба – найкращий матеріал нашого століття

Фарбування (фарбування стін, вікон, стель, укосів, дверей) – найважливіша складова будь-якого ремонту. Як правило, використання звичної емалевої фарби для цих цілей викликає масу незручностей з подальшим нездужанням: запаморочення від різкого запаху і нудота, а в деяких людей справа доходить до алергії.

Якщо взяти практичний бік емалевих фарб, то всім відомо, що вони досить складно наносяться, утворюють неестетичні напливи, і підтікання уникати вдається рідко. Про все це можна забути, якщо під час ремонту буде використана  фарба водоемульсійна (ціна  та види таких оздоблювальних матеріалів розміщені нижче).

Водоемульсійна фарба для різних поверхонь, стелі та стін – це фарбуючий матеріал, що являє собою емульсію, утворену з води, пігментів та частинок полімерів, які перебувають у водному середовищі у зваженому стані та є основою матеріалу. Цей вид фарб з’явився нещодавно, але вже встиг завоювати дуже велику популярність серед мільйонів прихильників. Це пояснюється великим переліком переваг фарб.

Переваги водоемульсійних фарб: дуже швидко сохнуть – буквально кілька годин, а потім поверхня готова до використання; відсутність сильного запаху; відсутність хімічних речовин, що погано впливають на здоров’я людей і безпеку; легкість та простота здійснення фарбувальних робіт – пензлики з фарбами легко відмиваються звичайною водою; шляхом додавання пігменту можна створити будь-який відтінок.

Купити фарбу водоемульсійну (Київ)  можна у нашому інтернет-магазині. Для цього важливо знати, що вона ділиться на 4 види: силіконова, акрилова, силікатна та мінеральна.

Найзатребуваніша в нашій країні акрилова фарба, але вона і найдорожча. Основа такої водоемульсіонки – акрилові смоли, які мають відмінну еластичність і високу практичність.

В основі силіконових фарб силіконові смоли. Дані водоемульсіонки відносять до водонепроникних покриттів, які підходять для багатьох видів мінеральних основ. Вони чудово зафарбовують тріщини та щілини до 2 мм.

Мінеральні водоемульсійки підходять для малярних робіт із цегляними або бетонними поверхнями, але часто використовуються і для інших поверхонь.

Покриття із силікатних водоемульсіонок відрізняються прекрасною зітхання-і паронепроникністю.