Гидроизоляция

У сучасному будівництві виконання гідроізоляції є обов’язковою умовою.

Щодня на будівельному ринку з’являються нові, вдосконалені матеріали та технології, без яких неможлива якісна гідроізоляція. Київ, де асортимент гідроізоляційних матеріалів особливо великий, дозволяє вибирати найкраще, що пропонують виробники. Онлайн-магазин «Строй Планета» – це високоякісні гідроізоляційні суміші Ceresit та Kreisel, що дозволяють забезпечити якісний захист від вологи.

Встановлюють гідроізоляцію в санітарних вузлах та підвалах, у гідроспорудах різного типу та у басейнах, а також на фундаментах житлових будинків та цоколі. Загалом у захисті від вологи є необхідність там, де спостерігається активна взаємодія з водою.

З цією метою застосовуються  модифіковані сухі суміші  різних типів. Склад кожної полімерної сполучної впливає безпосередньо на вигляд виконаної ізоляції, що може бути двокомпонентної, і однокомпонентної. Остання відрізняється жорсткістю, тоді як першою характерна еластичність і м’якість.

Однокомпонентна гідроізоляція  представлена ​​сухою сумішшю, що складається з мінеральних наповнювачів, в’яжучих елементів деяких полімерних сполучних і модифікуючих добавок. Як полімерна сполучна може виступати дисперсійний порошок.

Для  двокомпонентної  характерні ти складові, проте сюди ще додається воднодисперсійний полімер у вигляді сполучної складової. Саме він може формувати міцну захисну плівку за досить низької температури. Те, який із варіантів гідроізоляції буде застосовуватися, вирішується у процесі розробки проекту, де враховуються особливості внутрішніх та зовнішніх умов.

Важливо, щоб гідроізоляційний склад від і до відповідав вимогам і нормам, що діють під час зведення об’єктів. Крім того, захист від вологи може бути виконаний як у вертикальному, так і в горизонтальному вигляді. Перша наноситься на бічні стіни підвалів, фундаментів, тоді як друга захищає стіни від ґрунтових вод, що проникають крізь основу фундаменту.

Всі сухі суміші формуються на спеціальних виробництвах, після чого доставляються на будівельний майданчик. Вже тут їх доводять до потрібного рідкого стану за рахунок розведення водою або спеціальним полімером вододисперсійного типу згідно з інструкцією.

Місця підвищеної вологості у будинку це розсадник різних грибків та інших мікроорганізмів. Цвіль псує естетичний вигляд, у деяких людей розвивається хвороблива та небезпечна алергічна реакція. Зайва волога руйнує здоров’я мешканців, руйнується будівельний матеріал, стає непридатним приміщення. Уявити комфорт без кухні, ванної, басейну неможливо. Тому потрібно навчитися боротися із зайвим рясним конденсатом та різними протіканнями в будинку. Потрібно бути спокійними за стан стін під дощем, підлогу, дах. Вчасно проведені гідроізоляційні роботи фахівцями сучасними матеріалами допоможуть впоратися з проблемою великого котеджу та маленької дачі.

Краще купити гідроізоляцію там, де ви отримаєте якісний товар та професійну консультацію.