Елементи кріплення

Купити якісні елементи кріплення для гіпсокартону

У будівельних та оздоблювальних роботах масово використовується гіпсокартон, за допомогою якого створюються металоконструкції різної складності та габаритів. Для закріплення листів гіпсокартону необхідні металеві профілі, з’єднувачі, підвіси та інші елементи. Використання навіть ефективних клейових складів не може забезпечити ту міцність та надійність конструкцій, як профілі.

Види кріплення для гіпсокартону

Існують різні види кріпильних елементів та підходи до їх класифікації. Слід виділити найголовніші:

  • Підвіси. Прямий підвіс використовується для закріплення стельових профілів до поверхні, що несе. Поворотний підвіс необхідний для з’єднання профілю зі стрижнем.
  • З’єднувачі. Вони бувають хрестовими, кутовими та поздовжніми, встановлюються у різних ділянках конструкцій.
  • Хрестовини. Використовуються для кріплення несучих відрізків стельових профілів до головних у підвісних конструкціях.
  • Прути та пружини.

Купити кріпильну фурнітуру необхідно для з’єднання кількох елементів конструкції та гіпсокартонних листів. Наприклад, щоб з’єднати робочу поверхню з каркасом, що встановлюються, використовуються П-подібні кронштейни. Вони просто згинаються у потрібну форму і мають перфорацію для закріплення. За допомогою з’єднувача можна збільшити довжину несучого профілю. Для установки обов’язково знадобиться велика кількість шурупів, шурупів і дюбелів.

Як вибрати якісні кріплення?

Якщо ви вже визначилися, чим кріпити ГКЛ до профілю, необхідно правильно підійти до процесу покупки. Адже придбання неякісних елементів – це даремно витрачені гроші. Дотримуйтесь таких рекомендацій:

  • Поверхня підвісів має бути рівною, які товщина – щонайменше 0,55 мм.
  • Сліди корозії на кріпленні свідчать, що такі кріплення довго не прослужать. Наявність мастила на них може свідчити про спроби продавця приховати дефекти.
  • Неправильне прокочення з’єднань або профілів відразу видно. Буває достатнім оглянути лише одну деталь із пачки, яка може бути скрученою та дефектною.

Як правильно кріпити гіпсокартон до стіни?  Цим питанням задаються багато фахівців-початківців. Важливо використовувати в роботі якісні інструменти та елементи кріплення, які забезпечать довговічність конструкцій. До того ж, міцні та надійні кріплення дозволяють виконати роботи набагато швидше. Їхня ціна дуже низька, тому рекомендується купувати достатню кількість.
Інтернет-магазин «Буд Планета» реалізує великий вибір з’єднувачів, підвісів, прутів та іншої кріплення для монтажу гіпсокартону в Україні. Представлені лише якісні товари, які підійдуть як для дрібного ремонту, так великого будівництва. Широкий асортимент кріплень дозволяє зробити вибір кожному майстру. Якщо ви не можете точно визначитися з необхідними елементами та їх кількістю, слід отримати цінні поради від операторів магазину. Доступні ціни потішать кожного клієнта!