Профіль для гіпсокартона

Як обрати профіль для гіпсокартону?

Пам’ятаєте, чи всі ми в дитинстві любили грати конструкторами? З’єднували деталі, у тому числі отримували цікаві конструкції. Так само можна отримати і реальні споруди – перегородки, підвісні стелі, арки. Для цього достатньо купити гіпсокартон та профіль для гіпсокартону. Київ дозволяє фантазувати з різними типами профілів та відкривати у собі справжні таланти дизайнера. Різноманітність асортименту та сучасні технології відкривають перед нами безліч варіантів перетворення своїх кімнат, будинків, офісів чи навіть промислових будівель. Головне правильно вибрати матеріал та точно підібрати для нього всі деталі конструктора.

Гіпсокартон – один із найпопулярніших будівельних матеріалів. Він доступний за ціною та зручний для створення різних конструкцій. Гіпсокартон застосовують для зовнішніх і внутрішніх робіт, з нього споруджують ніші та стелі, він дозволяє прикрашати будинок арками та зручними перегородками. Але працювати з ним треба як із конструктором – за допомогою додаткових деталей. Профілі для гіпсокартону – це елементи кріплення, на які вкладаються листи гіпсокартону. Залежно від того, яку конструкцію ви збираєтеся спорудити, вам потрібно вибирати і профіль.

Профілі для гіпсокартону бувають декількох видів:

  1. Стійковий профіль (CD або ПП). Один із найвибагливіших видів. Такі профілі дозволяють зробити каркас для обробки стін або стель. Довжина може сягати 4 метрів.
  2. Напрямний профіль (UD або ППН). Вони потрібні для того, щоб спрямовувати нашу конструкцію. Тобто напрямні профілі обов’язково кріпляться по всьому периметру майбутньої споруди. І вже в них закладають профілі стійкові. Максимальна довжина – 3 метри.
  3. Профілі для перегородок (UW або ПН). Тут усе зрозуміло із назви. По суті, йдеться про ті ж напрямні профілі, але застосовують їх безпосередньо для перегородок. Різноманітність розмірів дозволяє втілити у життя будь-які масштабні ідеї. Ширина таких профілів може змінюватись від 4 до 15 см. Також існують стійкові профілі для перегородок. Вони потрібні для створення каркасу майбутніх перегородок і обов’язково мають спеціальне насічення на внутрішній стороні.
  4. Арочні профілі. Профілі для створення арок різних конфігурацій. Ці профілі відрізняються вигнутими формами та різними радіусами. З їх допомогою майстри можуть творити у вашому домі чудеса.

Купити надійні якісні профілі для гіпсокартону за доступною вартістю можна в Інтернет-магазині «Строй Планета». Ми впевнено тримаємось на ринку будівельних матеріалів вже не перший рік, тому зможемо завжди допомогти з вибором та запропонувати вигідну вартість.