Підвісна стеля

Підвісна стеля: стельові плити та профіль

Марка Армстронг має найбільшу популярність у світі з виготовлення плит та каркасів для натяжних стель. Гарантію якості та сертифікат має вся продукція. За бажання крокувати в ногу з новими дизайнерськими знахідками, вас допоможе підвісна стеля. Ціна залежить від якості матеріалу та товщини плит. Установка не вимагає багато часу, можна замінити будь-який елемент конструкції.

Стельові об’єкти комунікацій залишаються доступними. Догляд за мінераловолокнистими плитами простий, сухе прибирання пилососом, вологе при значному забрудненні. Постійна температура у приміщенні не дасть утворюватися конденсату. Поліровану поверхню можна полірувати м’якою тканиною. З обережністю потрібно ставитися до сильних засобів для чищення. Підвісна стеля принесе тепло та тишу.

Так називають спеціальні конструкції, що прикріплюють до чорнової, первісної стелі. Застосовують вироби такого типу з метою декоративного оздоблення, моделювання стелі, а також для якісного придушення шумів і з метою створення хорошої акустики в житлі. Конструкція підвісного вигляду може також приховати систему розведення труб або електропроводку.

Така система дозволяє практично будь-якому приміщенню надати бажану стилістику. А ціна підвісних стель не відрізняється дорожнечею – подібний будівельний матеріал не вимагатиме від вас серйозних, вагомих фінансових вкладень. Навіть на складній стельової конструкції здійснити монтаж стелі підвісного типу не стане проблемою. Крім того, на них можна розміщувати різні освітлювальні прилади, що дозволяє експериментувати з освітленням.

Для підвісних конструкцій характерна міцна система кріплення, в основі якої – дерев’яний, металевий каркас, що кріпиться за рахунок спеціальних підвісів до основної стелі. Коли каркас прикріплюють без застосування підвісів, то підвісна стеля (Київ) вже вважатиметься  підшивною .

Загалом, всі підвісні стелі поділяють на такі категорії:

  • мінеральні (Армстронг-конструкції),
  • алюмінієві,
  • касетні,
  • рейкові,
  • дзеркальні.

Підбирати стелі рекомендується, відштовхуючись від початкових потреб. Тим не менш, кожному з типів характерна невелика вага конструкції, доступ до систем комунікацій, тривалий експлуатаційний період, можливість декорування приміщення.

Підвісні стелі відрізняються чудовими звукоізоляційними характеристиками, а також якісною вологостійкістю та гарним світловідбиттям. Проте їхня головна перевага – немає необхідності здійснювати будь-яку додаткову обробку після їх монтажу. Не потрібно проводити фарбування, шпаклювання. У випадку ж із гіпсокартонними стелями цього не уникнути.

Інтернет-магазин “Строй Планета” здійснює продаж стель типу “Армстронг”, що представлені тут вражаючим асортиментом. Тут же можна придбати недорогі плити Міві китайського виробництва, а також плити респектабельніших виробників, що відповідають найбільш жорстким гігієнічним, акустичним і звукоізоляційним вимогам.