Посилений профіль

Посилений профіль – невід’ємна частина сучасного будівництва

Посилений профіль для гіпсокартону, застосовується для зміцнення дверних та віконних отворів. Відрізняється міцністю, має товщину 1,5 мм, виготовлений з високоякісної оцинкованої сталі. Посилений профіль також застосовується у фасадних конструкціях, високих арках та перегородках з гіпсокартону.

У сучасному будівництві дуже велика увага приділяється простоті та швидкості монтажу будівельних конструкцій, при цьому – зі збереженням їх міцності.

Одним із вирішень цього питання стало широке застосування конструкцій із гіпсокартону з використанням посиленого профілю як несучої опори – від приватного будинку та квартири до багатоповерхового житлового комплексу, від окремих приміщень до цілих торгових центрів.

Особливо часто це технічне рішення застосовується у великих містах, де темпи будівництва зростають з року в рік, і де не важко знайти і купити гіпсокартон, так само як і   купити посилений профіль. Київ  – яскравий приклад такого міста.

Наш інтернет-магазин пропонує величезний вибір будівельних матеріалів, у тому числі – гіпсокартон та  посилений профіль, Київ  та Київська область – основні регіони нашої діяльності.