Підвісна стеля Armstrong

Що з себе є підвісна стеля Армстронг?

Для будинків, що мають високі стелі, одним із оптимальних рішень монтажу та вирівнювання поверхні може виявитися система підвісних стель Armb. Ця практична, зручна та швидко монтована комірчаста система дозволяє виконувати роботи швидко, якісно та на довгі роки подальшої експлуатації.

Характеристики системи Армстронг

Компанія виробник підвісних стель Армстронг вже давно завоювала популярність серед клієнтів із різних соціальних верств, а також безлічі компаній. Продукт є з’єднанням стельових конструктивних елементів зі спеціальними мінеральними плитами, що розміщуються між металевими елементами підвісної системи.
Серед переваг та недоліків таких підвісних стель варто виділити такі позитивні моменти:

 • наявність вільного простору між основою стельового перекриття та мінеральними плитами, що використовується для прокладання комунікаційних систем, дає можливість вільного доступу до таких елементів без необхідності демонтажу конструкції;
 • за допомогою підвісної системи повністю ховаються всі нерівності, зовнішній вигляд, пил, бруд, які знаходяться на основній стелі;
 • монтажні роботи займають мало часу, для догляду та профілактичної перевірки потрібні зовсім хвилини;
 • мінеральні плити добре відбивають світло, тому дозволяють знизити витрати на електрику;
 • стельова система такого типу відмінно поглинає шуми, тому її часто використовують у великих офісних приміщеннях;
 • монтажні системи мають безліч додаткових аксесуарів, що дозволяють спростити прокладання електричної мережі, вентиляції, доступ до окремих конструктивних елементів;
 • стельові плити Армстронг виготовляються з екологічно чистого матеріалу, не горять, міцні та безпечні, не руйнуються з часом.

Які бувають підвісні стелі Армстронг

Серед видів стельових конструкцій, що є у продажу, варто виділити такі основні групи, затребувані серед споживачів:

 1. Економ-клас (серед різновидів – це Оазис та Байкал). Популярні через те, що мають невисоку ціну і їх можна купити практично в будь-якому магазині в Україні. Відрізняються оптимальним дизайном, міцністю, практичністю, довговічністю та гарною якістю.
 2. Функціональні стелі (на кшталт Прима). Відрізняються наявністю додаткового захисту від вологості. Їхні плити здатні вільно витримувати відносну вологість у приміщенні до 95%.
 3. Акустичні стелі (на кшталт Ультіма). Відмінною рисою цієї моделі є здатність стримувати зовнішні шуми. Відмінно поєднуються у процесі оформлення офісних приміщень у багатоповерхових виробничих будинках.
 4. Гігієнічні стелі (на кшталт Біогуард). На поверхню плит таких стель наноситься спеціальний розчин, завдяки якому вони здатні відштовхувати пару та жирові краплі, а також перешкоджати розмноженню бактерій.
 5. Дизайнерські стелі. Цей напрямок відрізняється індивідуальністю підходу до кожного конкретного випадку. Використовуються для приміщень, які необхідно відокремити від основної маси. Їх часто можна зустрічати у Києві в офісах великих компаній.

Особливості монтажу підвісних стель

Фактично підвісні стелі складаються з двох основних груп елементів:

 • металевої кріпильної основи;
 • плит перекриття.

Кріпильна основа – це поєднання каркасу з модульними елементами кріплення (панелі, рейки, касети). Для їх кріплення необхідно мати високу стелю (іноді виступ від основи може досягати півметра), а технологічний простір, що утворився, використовується для укладання різних інженерних комунікацій. Зазвичай спочатку прокладаються саме інженерні комунікації, а потім кріпиться основа для плит. Початкова побудова каркасу чимось нагадує монтаж основи для гіпсокартонних плит.
Плити перекриття являють собою квадрати (60 на 60 см), або прямокутники (60 на 120 см), які акуратно укладаються на спеціальні виступи в кріпильній основі і підганяються один до одного. Товщина кожної плити, залежно від типу, може бути від 0,8 до 2,5 см. При цьому максимальна вага кожного елемента плити не перевищує 8 кг на квадратний метр. Є можливість купити готові вентиляційні шахти, або решетування під освітлення. Монтування плит здійснюється за принципом укладання дитячого конструктора.
Пам’ятайте, купуючи підвісні стелі Армстронг в магазині «Буд Планета», ви отримуєте можливість швидко, барвисто і на довгі роки прикрасити своє житло функціональним елементом, приховати всі наявні дефекти стельового перекриття, вирішити завдання з необхідністю прихованого прокладання численних інженерних комунікацій.