Гіпсокартон KNAUF

Гіпсокартон KNAUF – це один із найякісніших будматеріалів у своєму роді. Німецька компанія випускає сертифіковану продукцію, яка відома у всьому світі. Завдяки інтернет-магазину «Будпланета» купити висококласний німецький гіпсокартон можете і ви!

Основні характеристики гіпсокартону KNAUF

Гіпсокартонні листи (ГКЛ) виробництва компанії КНАУФ використовуються для обробки стін, стель, створення складних архітектурних форм, перегородок, арок. Він випускається різних габаритів, товщини, забарвлення та експлуатаційних властивостей. Прямокутні листи в основі мають гіпс з особливими добавками та просоченнями, які впливають на його характеристики. Зовнішня та внутрішня сторона обклеєна міцним картоном, що виконує роль армованого шару.
Сьогодні купити гіпсокартон KNAUF воліють тисячі роздрібних та оптових клієнтів, так як цей оздоблювальний матеріал відомий високою якістю та надійністю. Він відрізняється й універсальністю застосування. Його найважливіша якість – економічність. Тому німецький гіпсокартон масово використовується для вирівнювання стін та стель. За вартістю і простотою монтажу він краще штукатурки поверхні.

Різновиди ГКЛ КНАУФ

Залежно від параметрів та області використання листи гіпсокартону поділяються на такі види:

 • Стельовий KNAUF гіпсокартон для стель має товщину 9,5 мм, використовується для вирівнювання поверхонь та створення багаторівневих конструкцій.
 • Стінові. Це найпоширеніші плити, які масово використовуються для внутрішніх ремонтних робіт.
 • Вологостійкі. Коефіцієнт водопоглинання таких листів не більше ніж 10%. Вони пручаються впливу вологи довше, ніж інші види ГКЛ.
 • Вогнестійкі. Гіпсокартон КНАУФ протистоїть спалаху, але під впливом високих температур руйнується.
 • Гнучкі. Такі листи відмінно підходять для обробки непрямолінійних конструкцій.

Вологостійкі листи гіпсокартону КНАУФ використовуються для облаштування кухонь, ванних кімнат, підвалів, вогнестійких приміщень з високими вимогами пожежної безпеки. Для ремонту житлового приміщення, як правило, достатньо стінових та стельових ДКЛ. Вартість різних видів плит суттєво відрізняється.

Застосування ГКЛ KNAUF

Області застосування німецького гіпсокартону у будівництві практично необмежені. Його використовують у таких роботах:

 1. Оздоблення основних поверхонь у ванних кімнатах, передбанниках, кухнях з високим рівнем вологості. Встановлюються вологостійкі листи, які обробляють гідрофобними складами.
 2. Обшивка мансарди, горища, підвалу. При цьому враховуються вимоги щодо вентиляції простору.
 3. Влаштування сухої стяжки. Купівля вологостійкого гіпсокартону замінює тривалий процес виготовлення класичної стяжки.
 4. Обшивка стін виробничих та господарських споруд. Плити КНАУФ відрізняються стійкістю до низьких температур, тому встановлюються в приміщеннях, що не опалюються.
 5. Ремонт спортивних та ігрових споруд. Гіпсокартон досить міцний та надійний, витримує значні точкові навантаження без зміни зовнішнього вигляду.
 6. Обшивка щитових та шахт ліфтів. Вогнестійкі ГКЛ не підтримують горіння та довго зберігають форму при пожежі.

Якщо ви вирішили купити гіпсокартон КНАУФ, слід  оглянути його поверхню на наявність пошкоджень . На ній не повинно бути западин, тріщин та опуклостей, які можуть виникнути в процесі навантаження та транспортування. Монтаж листів можна здійснити самостійно за умови мінімальних будівельних навичок. Технологія монтажу гіпсокартону КНАУФ вимагає придбання металевих профілів.

Гіпсокартон KNAUF в інтернет-магазині «Будпланета»

Наша компанія пропонує великий вибір якісного гіпсокартону відомого виробника KNAUF. Ви можете купити гіпсокартон різних габаритів, видів та характеристик для будь-яких будівель та споруд. Тому оптові та роздрібні замовники виберуть відповідні будматеріали на нашому сайті, не виходячи з дому чи роботи.
В інтернет-магазині «Будпланета» працює служба доставки, яка привезе ваше замовлення по Києву та області. Досвідчені менеджери підкажуть відповідний вид гіпсокартону, виходячи з ваших вимог. Вартість ГКЛ у нас нижча, ніж у найближчих конкурентів, але якість при цьому не страждає. Виробництво гіпсокартону за технологією КНАУФ означає відповідність міжнародним стандартам якості та екологічності. Придбати його за доступними цінами може кожен клієнт. Звернувшись до нас, ви отримуєте надійну та перевірену продукцію від найкращих компаній!