Клей для плитки у ванну кімнату

Клей для плитки у ванну – це, як правило, суха суміш, у складі якої крім специфічних добавок є пісок, цементна основа і полімерні компоненти. Готові варіанти клею мають індивідуальні властивості, які включають підвищену адгезію та еластичність.

Властивості та технічні характеристики клею

Клей для плитки у ванну випускається виробниками у трьох основних різновидах:

  • На цементній основі (універсальний у вигляді сухої суміші).
  • Дисперсійний (для плитки, що укладається на основу з гіпсокартону, пофарбовані поверхні та старі поверхні, включаючи стару плитку, може бути у готовому вигляді або у вигляді сухого порошку).
  • Епоксидний (для пластикових, металевих, фанерних чи пластикових поверхонь).

Формат плитки, як і тип основи, на яку вона буде покладена, безпосередньо впливають на вибір плитки, тому при покупці цього матеріалу слід враховувати наступне:

  • Чим більший формат має плитка, тим більші вимоги висуваються до клейового складу.
  • Велика плитка буде якісно укладена, тільки якщо обраний клей має вищі сполучні характеристики, що набувають складу за рахунок включення рідких латексних компонентів, гранул кварцового піску та ін.
  • Нестандартна, великоформатна і особливо важка плитка для підлоги для ванних вимагає вибору еластичних варіантів клею в складі, якого є достатня кількість пластифікатора і еластану в складі.

Особливі властивості клею для плитки у ванну, без яких якість кладки може постраждати:

  1. Водостійкість. Тут усе зрозуміло. Вологість у ванні завжди досить висока, та й самі стіни або підлога можуть досить тривалий час вступати в контакт з водою, тому параметр водостійкості є першорядною необхідністю.
  2. Фунгіцидність. Грибки і бактерії на поверхні стін і підлоги, часто стикаються з вологою не рідкість і для запобігання їх появі служать специфічні добавки у складі клейової суміші.
  3. Швидке схоплювання та висихання. Вибір клею з такими функціями завжди актуальний, якщо роботи облицювання необхідно завершити швидко.
  4. Завдяки швидкому схоплюванню та повному висиханню клейової суміші поверхню укладеної плитки можна експлуатувати вже через 3-5 годин.

Низькі ціни та найкращі виробники на сайті «Строй Планета»

Визначити яка з представлених у нашому асортименті клейових сумішей найкраща, як мінімум, важко. Багато в чому вибір клею залежить не тільки від умов використання та особливостей плитки, під яку він купується, але також від звички майстра, його досвідченості та популярності матеріалу. Мабуть, єдиною помітною відмінністю одного клею від іншого є еластичність. Адже всі представлені варіанти сумішей на «БудПланеті» відрізняються високою якістю та надійністю. У нашому асортименті завжди знайдеться клей для плитки на будь-яку кишеню.

Якщо знайти оптимальний варіант самостійно не виходить, Ви завжди можете зв’язатися з нашими менеджерами, які запропонують Вам кращу продукцію з можливістю доставки на об’єкт.