Клей для плитки фасадний

При будівництві великих об’єктів та приватних будинків нерідко виконується фасадне оздоблення різними видами плитки. Звичайно, при такій обробці кількість клею потрібно набагато більше, ніж, якщо здійснювати обробку внутрішню. Тому використовувати універсальний клей для плитки просто недоцільно. Дешевше і простіше використовувати фасадний клей для плитки, який також має специфічні та вкрай необхідні властивості в умовах агресивного зовнішнього середовища.

Властивості та технічні характеристики клею

Клей для плитки фасадний є особливим матеріалом характеристики, якого можуть сильно відрізнятися в залежності від особливостей умов використання. Серед основних властивостей, на які слід звертати увагу під час виборів, зазначимо:

  • Пластичність. Клей, що володіє достатнім ступенем еластичності, легше наноситься, укладається рівномірним шаром і відмінно тримає форму. Завдяки цьому параметру заповнюються всі порожнечі основи, а значить, відбувається більш щільне приклеювання та продовжується експлуатаційний термін.
  • Підвищена адгезія. Забезпечує якісне та швидке схоплювання. Він дозволяє надійно зафіксувати на підставі плитку будь-якої ваги та розміру.
  • Відкритий час роботи. Даний параметр відповідає за те, яка тривалість періоду, в який склад зберігає свої первісні властивості.
  • Швидкість кірування та повного висихання. В даному випадку все залежить від того, чи є клейова суміш стандартної або швидковисихаючої. Другий випадок гарантує прискорення виконання робіт, але його варто вибирати тільки якщо досвід дозволяє класти плитку дуже якісно і точно з першого разу, адже такий клей сильно скорочує терміни коригування положення плит. Утворення кірки на поверхні також відбувається дуже швидко, тому не слід зволікати з часом укладання плитки. Для стандартного фасадного клею час коркування становить до 20 хвилин, а повне висихання становить не менше 4-х годин.
  • Стійкість до температурних перепадів. Наші кліматичні умови не вимагають виключно специфічних клейових складів у цьому плані, але все ж таки нерідко потрібен термо- або морозостійкий клей для фасадної плитки. Такі варіанти мають дещо вищу вартість, але вони її повністю виправдовують особливими якостями стійкості при сильних температурних змінах.

Низькі ціни та найкращі виробники на сайті «Строй Планета»

Каталог будівельних матеріалів «БудПланети» надає широкий асортимент якісних клейових сумішей від українських та європейських виробників. У нас дійсно вигідно купувати клей для плитки навіть з урахуванням індивідуальних особливостей кожного замовлення.
Якщо знайти оптимальний варіант самостійно не виходить, Ви завжди можете зв’язатися з нашими менеджерами, які запропонують кращу продукцію з можливістю доставки на об’єкт. При замовленні завжди можна додатково уточнити технічні дані клейової суміші та актуальні параметри фасування матеріалу.