Клей для плитки Kreisel

Вся продукція Kreisel, включаючи клей для плитки – це завжди виняткова якість, великий асортимент та безпека для здоров’я. Сама компанія спеціалізується на виробництві грунтувальних та клейових складів, та багатьох інших будматеріалів, а тому може запропонувати професійні, але водночас прості у використанні матеріали за адекватною ціною.

Види будсумішей для підлоги Kreisel

– Суміші для облаштування підлоги Kreisel марки 410, 411, 412 . Можуть бути нанесені ручним та машинним способом, товщиною шару 20-60 мм. У тому числі продукт застосовується як наливна підлога в нових будівлях або при ремонті старих. Серед компонентів продукції нема небезпечного казеїну.

– Клеї для плитки на основі цементу . Дані суміші активно застосовуються для укладання підлогової та настінної керамічної плитки. Розрізняється такий клей за способом застосування: усередині приміщення, зовні будівлі (морозостійкий) та для керамограніту (посилений).

– Грунтовки . Також можуть бути використані для зовнішніх та внутрішніх робіт. Відрізняються особливо глибоким проникненням (напр., Kreisel 301) та специфічним кварцовим наповнювачем (Kreisel 330). Використовуються такі ґрунтовки для підвищення адгезійних властивостей поверхонь та зменшення ступеня їх водопоглинання.

– Клеї для мінеральної вати та пінополістиролу . В даному випадку все просто, вони використовуються для приклеювання перерахованих утеплювачів на основи та поверхні, які піддаються високим фізико-механічним навантаженням. Однак деякі з будівельників вибирають такі суміші для приклеювання звичайної керамічної плитки і іноді навіть обґрунтовано. Даний тип клею відрізняється чудовою морозостійкістю, водостійкістю та паропроникністю складу, а тому його активно використовують для зовнішніх та внутрішніх робіт при утепленні будівель.

– Штукатурні суміші . Застосовуються як чорнове, декоративне, а також надтонке покриття під фарбування, поклейку шпалер або укладання плитки. У лінійці Kreisel представлені спеціальні гіпсові склади та фінішні надтонкі шпаклівки, які можна наносити як вручну, так і за допомогою машинного нанесення.

Рекомендована сфера застосування клею для плитки

Клей для плитки Kreisel відрізняється універсальністю, високою якістю, еластичністю та точним дотриманням технології в процесі виготовлення, чудовими характеристиками та великою сферою застосування. Суміш даного виробника універсальна в області використання, підходить як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт з облицювання, може використовуватися навіть на відносно нестабільних поверхнях. Має високу ефективність для роботи з найрізноманітнішими матеріалами, включаючи натуральний камінь та інші основи (бетони, різні цементні та гіпсові вертикальні або горизонтальні поверхні, гіпсокартон, стяжки тощо).

Часто виникає питання: Чи є можливість приклеювати плитку на плитку? Так, є. Існує клей Kreisel, який реалізує і таку дизайнерську потребу.

Підстави, до яких можна приклеїти плитку за допомогою клею Kreisel:
– бетонні основи,
– силікатні блоки,
– цементно-мінеральна та цементна основа,
– гіпсова штукатурка та гіпсокартон,
– цементні стяжки,
– елементи пористого бетону.

Основні характеристики клею для плитки Kreisel

В інтернет-магазині «БудПланета» представлена ​​виключно оригінальна продукція від виробника, тому купуючи клей для плитки у нас, Ви гарантовано отримаєте заявлені характеристики продукції.

  1. Температура застосування суміші (повітря, робочої поверхні та самого матеріалу) повинна залишатися в межах від +5 до +25 0 С.
  2. Швидке висихання до можливості ходити по підлозі вже після першої доби.
  3. Максимально необхідна товщина шару розчину трохи більше 5 мм.
  4. Можливість затирати шви через 2 доби після висихання.
  5. Час можливості підкоригувати положення плитки, що вже покладена на клей – до 10 хвилин.
  6. Час, коли можна ефективно класти плитку після нанесення клейової суміші на поверхню – до 10 хвилин.
  7. При приготуванні пропорція змішування з рідиною становить близько 6л на 25 кг сухої суміші.
  8. Час придатності до застосування після приготування – близько 2-х годин (рекомендований температурний режим +20 0 С та вологість не більше 60%).

Витрата матеріалу відносно невисока – близько 1,3 кгм 2 на міліметрову товщину шару розчину.