Клей для плитки на стену

Вибір клею для монтажу плитки на стіну в каталозі «БудПланети» досить великий: сухі, готові, цементно-піщані, поліуретанові, епоксидні тощо. Якщо Ви новачок і не бажаєте плутатися в хитросплетіннях професійної теорії плиткового клею, найпростіше поділити всі види настінного клею на два види:

  • сухі суміші на цементній основі
  • готові розчини.

У першому випадку клейові суміші фасуються по мішках у вигляді сухого порошку і цементу, що складається, піску і специфічних добавок, що визначають основні властивості матеріалу. Готовий клей поставляється, як правило, у пластикових відерцях у вигляді сметаноподібної гущі.

Властивості та технічні характеристики клею

Існує чотири основні властивості суміші, на які слід звертати увагу, купуючи клей для плитки на стіну:

  1. Життєздатність готової суміші, тобто. час придатності розчину, у якому він зберігає свої робочі властивості та характеристики. Зазвичай цей період не перевищує 4:00.
  2. Час кіркоутворення, тобто. відкритий час роботи розчину, в який клей дозволяє ефективно класти плитку на вертикальну поверхню. Стандартний час для розчинів становить 10-25 хвилин, але якщо вибрано швидковисихаючу суміш, час скорочується вдвічі і більше. Перевірити придатність суміші до укладання плитки дуже просто. Потрібно провести пальцями по поверхні клею і якщо він залишився на пальцях, значить небажана кірка ще не виявилася і можна класти плитку.
  3. Період можливого коригування плитки після укладання. Ця характеристика особливо важлива тоді, коли монтаж здійснює недосвідчений майстер.
  4. Стійкість до ковзання з вертикальних поверхонь. При укладанні плитки на стіну параметр повинен укладатися в рамки зсуву до 0,5 мм, але є суміші з більшою стійкістю до сповзання – до 0,1 мм.

Низькі ціни та найкращі виробники на сайті «Строй Планета»

Асортимент якісного плиткового клею від провідних галузевих торгових марок у нашому інтернет-магазині пропонується на оптимальних комерційних умовах та з доставкою на об’єкт у найкоротші терміни.

Ми пропонуємо цілий ряд клейових сумішей для настінної плитки, що володіють:

  • екологічної чистотою,
  • широкими експлуатаційними властивостями та високими технічними характеристиками,
  • великою варіацією маркування,
  • лояльними цінами.

У нас дійсно вигідно купувати клей для плитки навіть з урахуванням індивідуальних особливостей кожного замовлення. У каталозі представлені тільки якісні марки клеїв для настінної плитки різного типу.
Якщо знайти оптимальний варіант самостійно не виходить, Ви завжди можете зв’язатися з нашими менеджерами, які запропонують кращу продукцію з можливістю доставки на об’єкт. При замовленні завжди можна додатково уточнити технічні дані клейової суміші та актуальні параметри фасування матеріалу.