Мінеральна вата Insulation

Мінеральна вата Knauf Insulation стала пріоритетним вибором фахівців завдяки високій якості та безлічі переваг.

Мінеральна вата Knauf Insulation на основі скловолокна

Сьогодні скловолоконна теплоізоляція, а саме мінеральна вата Insulation на основі штапельного скловолокна, є найбільш популярним та універсальним утеплювальним матеріалом у світі.

Основні переваги використання утеплювача на основі скляного штапельного волокна Knauf Insulation

  1. Технологічність. Під час монтажу скловолоконна теплоізоляція демонструє свої еластичні властивості. Завдяки якісному приляганню до стіни, мінвата Knauf Insulation запобігає утворенню повітряних кишень та зазорів, не дає усадки, не розшаровується.
  2. Великий асортимент. Лінійка мінвати Knauf Insulation представлена ​​рядом різних продуктів: акустичні рулони, теплорулони, теплокрівля, теплоплита, теплостіна та інші. Вибір залежить від того, де використовуватиметься утеплювач insulation.
  3. Технологія Aquastatik, яку використовують під час виготовлення мінеральної вати Кнауф Інсулейшн, дає таку перевагу як гідрофобізація. Завдяки гідрофобізації утеплювач insulation захищений від проникнення вологи, а також не здатний її накопичувати та сприяти розмноженню мікроорганізмів.
  4. Високий рівень паропроникності.
  5. Невелика вага. Плити та рулони теплоізоляції з мінеральної вати Кнауф важать відносно мало, що дозволяє уникнути непотрібного додаткового навантаження на конструкції. Крім того, за рахунок своєї легкості, мінераловата легко транспортується та монтується.
  6. Мінеральна вата Insulation має високий рівень пожежної безпеки. Утеплювач не сприяє утворенню диму та поширенню вогню у разі виникнення пожежі.
  7. Стійкість до біологічних та хімічних процесів. Мінвата даного виробника за рахунок технології виробництва і речовин, що використовуються для цього, не гниє, не має запаху і не дає можливості розвиватися цвілі, грибкам і бактеріям.
  8. Екологічність. Компанія Knauf використовує натуральні матеріали для виробництва мінеральної вати та весь процес виробництва проходить на сучасному обладнанні. Використання під час виробництва технології ECOSE® Technology дозволяє не застосовувати фенол та різні формальдегіди. Перед виходом ринку, вся продукція проходить токсико- і радіологічні тестування.

Мінеральна вата Knauf Insulation стала найпопулярнішим утеплювачем завдяки своїм незаперечним перевагам, окрім доступної ціни. Купити в Україні мінвату Кнауф вирішують ті, хто розуміє, що це легкотранспортований, пожежобезпечний, звуко- та теплоізоляційний утеплювач, який ідеально підійде для утеплення конструкцій будь-якого типу. Будь то покрівля, стіни або перегородки, приватний будинок або сауна, труби та спец.конструкції, в інтернет-магазині Буд Планета ви зможете купити необхідну кількість мінеральної вати Knauf Insulation та отримати консультацію професійних продавців.