Мінеральна вата Knauf

Сучасна теплоізоляція, а саме мінеральна вата Knauf на основі штапельного волокна, є найбільш популярним та універсальним утеплювальним матеріалом у світі. Мінеральна вата Knauf Insulation стала пріоритетним вибором фахівців завдяки високій якості та цілій низці особливих характеристик.

Основні переваги використання утеплювача на основі штапельного волокна Knauf Insulation

 1. Технологічність. Під час монтажу волоконна теплоізоляція демонструє свої еластичні властивості. Завдяки якісному приляганню до стіни, мінвата Knauf Insulation запобігає утворенню повітряних кишень та зазорів, не дає усадки, не розшаровується.
 2. Великий асортимент. Лінійка мінвати Knauf Insulation представлена ​​рядом різних продуктів: акустичні рулони, теплорулони, теплокрівля, теплоплита, теплостіна та інші. Вибір залежить від того, де використовуватиметься утеплювач knauf.
 3. Технологія Aquastatik, яку використовують під час виготовлення мінеральної вати Кнауф Інсулейшн, дає таку перевагу як гідрофобізація. Завдяки гідрофобізації утеплювач knauf захищений від проникнення вологи, а також не здатний її накопичувати та сприяти розмноженню мікроорганізмів.
 4. Високий рівень паропроникності.
 5. Невелика вага. Плити та рулони теплоізоляції з мінеральної вати Кнауф важать відносно мало, що дозволяє уникнути непотрібного додаткового навантаження на конструкції при монтажі багатошарових обшивок. Додаткові плюси мінвати виявляються в момент доставки та зберігання завдяки тому, що максимальна стисливість матеріалу забезпечує можливість ущільнювати матеріал до 5-6 разів, а значить, ефективно економить місце при перевезенні та складуванні. Крім того, теплоізоляція Кнауф поставляється в спеціальній мультипакувальній соті на піддоні, що значно спрощує процес навантаження розвантаження, а міцність пакувальної плівки дозволяє надійно захистити матеріал від зовнішнього середовища.
 6. Мінеральна вата Knauf Insulation має високий ступінь пожежної безпеки, завдяки тому, що утеплювач не дозволяє утворюватися диму та поширюватися вогню при виникненні пожежі.
 7. Стійкість до біологічних та хімічних процесів. Мінвата даного виробника за рахунок специфічної технології виробництва та речовин, що використовуються для цього, не гниє, не має запаху і не дає можливості розвиватися цвілі, грибкам і бактеріям.
 8. Екологічність. Компанія Knauf використовує виключно природні компоненти у виробництві мінеральної вати і весь процес виробництва проходить на найсучаснішому технічному оснащенні. Використання під час виробництва технології ECOSE® Technology дозволяє не застосовувати фенолові сполуки та різні формальдегіди. Перед виходом ринку, вся продукція проходить токсико- і радіологічні перевірки.

Варто сказати кілька фраз про переваги мінвати Knauf Insulation на тлі інших утеплювачів, які нерідко використовуються в будівництві приватного характеру:

 1. У складі матеріалу немає акрилу та фенолу – вкрай небезпечних для здоров’я людини речовин;
 2. Цей матеріал враховує особливості нашого клімату, а також побажання та вимоги провідних архітекторів та будівельних компаній, що говорить про особливе ставлення фахівців до матеріалу;
 3. Різноманітність вибору, завдяки чому можна купити найбільш підходящий для тих чи інших цілей матеріал, виходячи із ціни та технічних характеристик.

Утеплювачі Knauf Insulation можна дуже просто розпізнати за характерним зеленим кольором упаковки. Також на упаковці може бути спеціальна кольорова позначка, яка підказує покупцеві область застосування вибраного типу:

– Помаранчевий – застосовується при утепленні дачних та невеликих приватних будинків;

– Кислотно-жовтий – підходить для дачних будиночків, у яких планується або вже здійснюється проживання на цілорічній основі;

– Винний – вата має особливо високі технічні характеристики;

– Червоний. Варто вибирати тільки, коли потрібна теплоізоляція багатоповерхових житлових, громадських чи промислових будівель.

Мінеральна вата Knauf Insulation стала найпопулярнішим утеплювачем завдяки своїм незаперечним перевагам, а також відрізняється доступністю цінника. Купити в Україні мінвату Кнауф вирішують ті, хто розуміє, що матеріал легко перевозити, він відрізняється пожежною безпекою. Крім того, це звуко- і теплоізоляційний матеріал, який ідеально підходить для утеплення конструкцій будь-якого типу, будь то покрівля, стіни або перегородки, приватний будинок або сауна, труби та спецконструкції.

В інтернет-магазині «Будпланета» Ви зможете купити необхідну кількість мінеральної вати Knauf Insulation та отримати консультацію від професіоналів своєї справи.

Відгуки про мінеральну вату Knauf Insulation, дивують винятковою позитивністю.

За останні кілька десятиліть існування мінеральної вати Кнауф люди отримують справжню вигоду і навіть задоволення від проведення ремонтних робіт у своїх будинках та квартирах. Ремонтний матеріал отримав своє покликання на ринку оздоблювальних теплоізоляційних матеріалів та довів свою необхідність для проведення ремонту у багатьох видах робіт. Користь при покупці якісної мінвати набагато перевищує її вартість!