Мінеральна вата URSA

Мінеральна вата Ursa це будівельний матеріал, в основу якого входить кварцовий пісок. Завдяки цьому мінералу, отримують ефект теплоізоляції та шумопоглинання.

Мінеральна вата Ursa на основі скловолокна

Сьогодні скловолоконна теплоізоляція, а саме мінвата Ursa на основі штапельного скловолокна, є одним із найбільш популярних та універсальних утеплювачів у світі. Матеріал набув поваги і став пріоритетним вибором фахівців, завдяки високій якості та безлічі переваг.

Основні переваги використання утеплювача на основі скляного штапельного волокна Ursa

 1. Технологічність. Під час монтажу скловолоконна теплоізоляція демонструє свої еластичні властивості. Якісне прилягання до стін, що забезпечує мінваті УРСА можливість уникати утворення повітряних кишень та зазорів, не дозволяє давати усадки та розшаровуватися.
 2. Великий асортимент. Лінійка мінвати Ursa представлена ​​рядом різних продуктів: акустичні рулони, теплорулони, теплокрівля, теплоплита, теплостіна та інші. Вибір залежить від того, де використовуватиметься утеплювач УРСА.
 3. Технологічний процес, який використовується під час виготовлення мінеральної вати УРСА, забезпечує таку перевагу матеріалу як гідрофобізація. Завдяки цьому утеплювач Ursa захищений від проникнення вологи, а також не здатний її накопичувати та сприяти розмноженню мікроорганізмів.
 4. Високий рівень паропроникності.
 1. Невелика вага. Плити та рулони теплоізоляції з мінеральної вати УРСА важать відносно мало, що дозволяє уникнути непотрібного додаткового навантаження на конструкції. Крім того упаковка, завдяки ефективному ущільненню матеріалу, має малий розмір, тому таку вату зручно транспортувати, оскільки вона не займає багато місця в кузові вантажного автомобіля. За рахунок своєї легкості мінераловата легко розрізається до необхідного розміру і також просто монтується.
 1. Мінеральна вата Ursa має високий ступінь пожежної безпеки. Вона не дозволяє утворюватися диму та поширюватися вогню у разі виникнення пожежі.
 2. Стійкість до біологічних та хімічних процесів. Мінвата даного виробника за рахунок технології виробництва і речовин, що використовуються для цього, не гниє, не має запаху і не дає можливості розвиватися цвілі, грибкам і бактеріям.
 3. Екологічність. Компанія Ursa використовує природні матеріали для виробництва мінеральної вати і весь процес виробництва проходить на сучасному обладнанні. Виробничий процес передбачає використання фенольних сполук і різних формальдегідів. Перед виходом ринку, вся продукція проходить токсико- і радіологічні перевірки.

Область застосування мінвати Ursa

Рекомендована сфера застосування матеріалу:

 • Горищні балкові перекриття,
 • Межтажні перекриття по балках,
 • Балочні перекриття над холодними підвальними приміщеннями,
 • Перекриття залізобетонного типу, лагові підлоги.

Допустима сфера застосування

 • Акустичні стельові конструкції
 • Покрівлі з каркасних сендвіч-панелей,
 • Звукоізоляційні перегородки каркасно-обшивного типу. В даному випадку обов’язковою умовою є той факт, що первісна товщина матеріалу має бути товще, ніж внутрішня відстань між обшивками каркасу.

Мінеральна вата УРСА представлена ​​в асортименті «Будпланети» відповідає всім стандартам та нормам, які пред’являються до якісної тепло- та звукоізоляції. Завдяки цьому матеріал ідеально підійде для облаштування акустичної ізоляції звукозаписних студій, а також для утеплення стін із захисним декоративним штукатурним шаром.

Переваги мінвати перед іншими теплоізоляційними матеріалами

Мінеральний утеплювач чесно відвоював позицію, що лідирує, у іншої теплоізолюючої продукції. Проведені дослідження довели явну перевагу цього матеріалу над деякими іншими популярними утеплювачами наявністю певних переваг, наприклад:

– теплопровідність може бути схожа, але минвата в кілька разів легша, а, отже навантаження на стіни, стеля, підлога буде менш серйозною, та й класти матеріал буде простіше;

– Формальдегід – небезпека «номер один» серед теплоізоляційних матеріалів. У сучасному мінваті УРСА його повністю виключено. Теплоізоляція мінеральноволоконною ватою є повністю безпечною для здоров’я. Крім того, матеріал не псує повітря в приміщенні;

– в упаковці мінеральний утеплювач займає місця в 3-5 разів менше, ніж, наприклад, вата з базальтового волокна, що набагато зручніше при транспортуванні та роботі на будмайданчику;

– забудьте про колючий «характер» скловати. Сучасна мінвата на дотик більше схожа на тканинне полотно. Вони не викликає шкірне роздратування і не припадає пилом;

– завдяки значній мірі еластичності ризик пошкодження під час перевезення та монтажу зводиться практично до нуля. Крім того, шар теплоізоляції в конструкції забезпечує досить надійну розпірку.

Якщо доповнити картину наявністю довговічності, високої міцності, завидних тепло- та звукоізоляційних характеристик, адекватної вартості, виходить утеплювальний матеріал поза конкуренцією.

Як вибрати якісний утеплювач та не нарватися на підробку?

Якщо матеріал обраний правильно і правильно змонтований у теплоізоляційну конструкцію всередині або зовні приміщення, то будинок буде набагато теплішим.

Отже, на що потрібно уважно дивитися при покупці матеріалу:

– однорідність структури та світлий тон матеріалу загалом,

– волокна не повинні колоти пальці при дотику і не можуть обсипатися,

– німецька брендова продукція УРСА – це гарантія якості, якщо купувати її оригінал у «Будпланеті», адже ми ніколи не запропонуємо нашим клієнтам підробку,

– ціна мінвати завжди знаходиться в прямій залежності від щільності, чим вище щільність, тим дорожчий матеріал. Якісний, щільний та пружний матеріал дешевим бути не може!

Мінеральна вата Ursa стала найпопулярнішим утеплювачем завдяки своїм незаперечним перевагам, окрім доступної ціни. Купити в Україні мінвату УРСА вирішують ті, хто розуміє, що матеріал легко перевозити та зберігати, завдяки невеликій вазі та розміру в упаковці. Він має високий ступінь пожежної безпеки, звуко- та теплоізоляції. Матеріал ідеально підійде для утеплення конструкцій будь-якого типу, будь то покрівля, стіни або перегородки, приватний будинок або сауна, труби та конструкції спеціального призначення. В інтернет-магазині «Будпланета» ви зможете купити будь-яку необхідну кількість мінеральної вати УРСА та отримати консультацію наших професійних менеджерів.