Штукатурка Артисан

Вся продукція торгової марки Артісан, включаючи всі види штукатурок – це завжди виняткова якість, великий асортимент та безпека для здоров’я. Сама компанія спеціалізується на виробництві штукатурних складів і багатьох інших будматеріалів, а тому може запропонувати професійні, але в той же час прості у використанні матеріали за адекватною ціною.

Інтернет-магазин «БудПланета» пропонує широкий асортимент якісних декоративних штукатурок Artisan.

Штукатурка та шпаклівка – це універсальні будівельні суміші, які дозволяють вирівнювати та облицьовувати зовнішні та внутрішні стіни та стелі. Однак якщо штукатурка Артисан призначена для виправлення значних вад підстави та нанесення прямо на бетонну, цегляну або дерев’яну основу, то шпаклівка застосовується лише для усунення невеликих дефектів. Основною відмінністю між двома типами сумішей може бути розмірність зерна наповнювача. У штукатурки він значно більший, завдяки чому оброблена поверхня буде виглядати значно грубіше.

Що дають такі відмінності на практиці :

 1. Ціна штукатурки Artisan, використаної для обробки 1 м 2 поверхні, буде значно нижчою;
 2. Шпаклівку слід наносити тоншим шаром – до 5 мм, тоді як штукатурку кладуть шаром до 5 см;
 3. Штукатурка здатна створити більш міцний і зносостійкий шар, рахунок великозернистого наповнювача.

Сфера застосування штукатурки Artisan

Якісні, пластичні та дуже легко наносяться на поверхню суміші Артісан широко потрібні для вирівнювання шовних з’єднань між панелями стін, зашпаровування щілин і тріщин у твердих поверхнях, обробці укосів та арочних дуг. Крім того штукатурки даного виробника відмінно підходять для вирівнювання різноманітних об’ємних ділянок (стін, стель). Всі суміші з лінійки Артісан мають ряд незаперечних переваг, які роблять їх неймовірно затребуваними. Пластичність забезпечує штукатурному шару цілісність структури при нанесенні, а міцність при висиханні та відносна еластичність захищають від розтріскування. Крім того, у складі є спеціальні компоненти для кращого зчеплення з базовою поверхнею.

Штукатурки Artisan придатні для використання практично на будь-якому типі основи. Рекомендується для використання у новобудовах.

Особливості оздоблювального штукатурного складу

 • Здатність вирівнювання стін та стель шаром до 30 мм.
 • Вирівнювання стиків панелей.
 • Теплоізоляційні властивості.
 • Водовідштовхувальні здібності.
 • Вогне- та морозостійкість.
 • Висока міра паропроникності;
 • Стійкість перед механічними ушкодженнями;
 • Практичність та простота виконання робіт;
 • Екобезпека.
 • Тиксотропність;
 • Пластичність;
 • Тріщиностійкість.

Рекомендації

Крім вищевикладеної інформації про застосування сумішей для обробки поверхонь АРТИСАН, слід зазначити, що тільки точне дотримання чинної нормативної документації на виконання оздоблювальних робіт, дозволить отримати міцну, зносостійку та красиву основу.

Також слід врахувати що:

 1. Несприятливі погодні умови (занадто висока або низька температура, вітряність, прямі сонячні промені) час висихання нанесеного на основу розчину може сильно скоротитися, як і час використання самої суміші.
 2. Якщо температура різко знизилася чи надмірна кількість вологи, то час схоплювання покладеного штукатурного шару може значно збільшиться.

Компанія Artisan як виробник не може гарантувати всі зазначені характеристики штукатурної суміші, якщо вона неправильно зберігалася або була нанесена з великими відступами від правил та норм, встановлених інструкцією.