Штукатурка Siltek

Вся продукція торгової марки Siltek, включаючи всі види штукатурок – це завжди виняткова якість, великий асортимент та безпека для здоров’я. Сама компанія спеціалізується на виробництві штукатурних складів і багатьох інших будматеріалів, а тому може запропонувати професійні, але в той же час прості у використанні матеріали за адекватною ціною.

Інтернет-магазин «БудПланета» пропонує широкий асортимент якісних сухих будівельних сумішей торгової марки Siltek.

Види штукатурки Siltek

Якщо в планах нестандартне декорування інтер’єру або оздоблення фасаду будівлі, та така щоб будинок виглядав охайно і стильно, то вибір штукатурки стає очевидним – продукція Siltek в якійсь із трьох різних фактур:

  1. декоративна штукатурка типу “короїд”. До цієї групи входять такі суміші як:

– суха суміш Siltek P-15 (мінералізована декоративна штукатурка для обробки більшості варіантів мінеральних поверхонь зовні та всередині будівель із зовнішнім виглядом у вигляді з’їденого короїдом основи);

– такі варіанти готових розчинів, як: Decor PRO, Decor Silicon PRO, Decor Silicat PRO.

  1. декоративна мозаїчна штукатурка. У цю групу входять такі полімерні суміші, що декорують, як:

– Decor Mosaic. Наноситься найтоншим шаром. Пропонується у 16-ти яскравих кольорах.

– Decor Granite. Полімерна суміш «Граніт червоний» із включенням природного дрібнодробленого гранітного наповнювача.

– Decor Marble. Супертонка полімерна штукатурка, що включає природні мармурові частки. Є варіативність із 21-го натурального кольору мармуру.

  1. камінкова декоративна штукатурка або так званий «баранець»:

– Суха суміш Siltek P-15. Це штукатурне покриття має крупнозернисту фактуру і використовується для декоративного оздоблення найрізноманітніших поверхонь (бетон, цементно-піщані та гіпсові основи). Застосовується для зовнішніх та внутрішніх робіт.

– Готові суміші. До цієї групи входять такі варіанти штукатурки як: Decor PRO, Decor Silicon PRO, Decor Silicat PRO.

Чому майстри вибирають штукатурку Siltek?

Основні переваги – це гармонійне поєднання ціни та якості. Крім того штукатурні суміші мають високий ступінь стійкості до появи тріщин, морозостійкість, гідрофобність, паропроникність та екобезпеку.

Сфера застосування штукатурки Siltek

Якісні, пластичні та дуже легко наносяться на поверхню суміші Siltek широко потрібні для вирівнювання шовних з’єднань між панелями стін, зашпаровування щілин і тріщин у твердих поверхнях, обробці укосів та арочних дуг. Крім того штукатурки даного виробника відмінно підходять для вирівнювання різноманітних об’ємних ділянок (стін, стель). Всі суміші з лінійки Siltek мають низку незаперечних переваг, які роблять їх неймовірно затребуваними. Пластичність забезпечує штукатурному шару цілісність структури при нанесенні, а міцність при висиханні та відносна еластичність захищають від розтріскування. Крім того, у складі є спеціальні компоненти для кращого зчеплення з базовою поверхнею.

Штукатурки Siltek придатні для використання практично на будь-якому типі основи. Рекомендується для використання у новобудовах.

Рекомендації

Крім вищевикладеної інформації про застосування сумішей для обробки поверхонь Siltek, слід зазначити, що тільки точне дотримання чинної нормативної документації на виконання оздоблювальних робіт, дозволить отримати міцну, зносостійку та красиву основу.

Також слід врахувати що:

  1. Несприятливі погодні умови (занадто висока або низька температура, вітряність, прямі сонячні промені) час висихання нанесеного на основу розчину може сильно скоротитися, як і час використання самої суміші.
  2. Якщо температура різко знизилася чи надмірна кількість вологи, то час схоплювання покладеного штукатурного шару може значно збільшиться.

Компанія Siltek як виробник не може гарантувати всі зазначені характеристики штукатурної суміші, якщо вона неправильно зберігалася або була нанесена з великими відступами від правил та норм, встановлених інструкцією.